Tik Tok Flow Poród
Instagram Flow Poród
Flow Poród You Tube
Facebook Flow Poród
Kurs Dobry Poród

Kurs Dobry Poród 

Każda z nas doświadcza lęku przed porodem, ale z tym kursem tak przygotujesz swoje ciało, umysł i serce, że Twój poród będzie DOBRY.

 

Dzięki ćwiczeniom i teorii, kurs przygotuje Cię do aktywnego i świadomego porodu. Nauczysz się prawidłowo oddychać, przećwiczysz pozycje wertykalne i do relaksu, będziesz wiedziała jak ochronić krocze przed pęknięciem. Zrozumiesz jak ważny jest relaks i pozytywne podejście, aby ułatwić sobie i Twojemu dziecku przyjście na świat. 

Kurs składa się z 6 modułów (łącznie 46 lekcji) oraz z 7 bonusów.

Dołącz teraz >

Twoja przepustka do dobrego porodu składa się z:

6 modułów

(łącznie 54 lekcje)

 

Kurs Dobry Poród moduł 1

Moduł I - nauka oddechu

W module I opowiem Ci o porodzie naturalnym: o jego fizjologii, zwiastunach, fazach i okresach.  Podczas treningów funkcjonalnych nauczysz się prawidłowo oddychać oraz  poznasz podstawy ruchu (jak stać, jak chodzić, jak odciążyć macicę i kręgosłup). Wyznaczysz swoją intencję do porodu.

Kurs Dobry Poród moduł 2

Moduł II - świadomy i aktywny poród

W tym module przećwiczymy pozycje wertykalne, poznasz sekwencje ruchów przyspieszających poród oraz dowiesz się jak aktywnie pracować w skurczu porodowym.

Przypomnę Ci o oddechu i zobaczysz jak ochronić kroczę przed pęknięciem. Poznasz zalecenia przy skracającej się szyjce.

Kurs Dobry Poród moduł 3

Moduł III - ćwiczenia

i relaksacje

Moduł III to bardzo przyjemny i wspierający czas - podczas lekcji odprężysz się, zrelaksujesz a także nauczysz w pełni akceptować stan w którym jesteś - ciążę, a także zbliżający się poród.

Kurs Dobry Poród moduł 4

Moduł IV - przygotowanie ciała do porodu

W tym module szczegółowo zajmiemy się przygotowaniem krocza do porodu, tak aby ochronić je przed pęknięciem. Poznasz również sekwencje ruchów wspierające obrót dziecka głową w dół. Zrobimy razem kilka treningów, które dobrze przygotują Cię do porodu oraz lekcję powtórzeniową.

Kurs Dobry Poród moduł 5

Moduł V - poród rodzinny

Bardzo praktyczny moduł nagrany razem z moim mężem. Dowiecie się z niego, kiedy jechać do szpitala, jak łagodzić bóle porodowe, jak aktywie współpracować w skurczu, a także jakie są naturalne metody wytwarzania oksytocyny. Będzie energetycznie i wesoło :).

Kurs Dobry Poród moduł 6

Moduł VI - treningi medyczne

Podczas ciąży możesz natrafić na różne trudności - w tym module pokażę Ci, jak dzięki odpowiednim treningom medycznym, pomóc sobie podczas takich dolegliwości jak: skrócona szyjka macicy (w tym z założonym pessarem, szwem, zaleconym oszczędzającym trybem życia), hemoroidami, łożyskiem przodującym czy żylakami.

+ 7 bonusów

 

Bonusy w dużej mierze uzupełniają i pogłębiają treści z kursu, są bardzo wartościowym dodatkiem.

Bonus nr 1 - Ebook

Ten ebook to nieoceniona pomoc, gdy zacznie się akcja porodowa -  znajdziesz w nim skrót tego,

o czym trzeba będzie pamiętać, gdy emocje sięgną zenitu: jak oddychać, jakie są pozycje przyspieszające poród czy naturalne sposoby na wydzielenie oksytocyny.

Bonus nr 2 - dostęp do zamkniętej grupy na FB

Na tej grupie kobiety takie jak Ty - oczekujące narodzin swoich dzieci -dzielą się swoimi doświadczeniami, pytają, a ja jestem tam z Wami - odpowiadam, towarzyszę i wspieram.

W żadnym momencie Twojej ciąży nie będziesz sama.

Bonus nr 3 - lekcja

z dietetyczką

Ta lekcja to zapis jednego z bardzo wartościowych live-ów - dowiesz się m.in. co z suplementacją żelaza, jakie zioła są bezpieczne w ciąży, na co zwrócić uwagę przy suplementacji kwasami omega 3, a także otrzymasz porady dot. odżywiania w ciąży i po urodzenia dziecka.

Bonus nr 4 - Pokonaj lęk przed porodem

Lęk przed porodem jest naturalny - dzięki tym zajęciom poznasz jego przyczynę i dowiesz się, co możesz zrobić, żeby przestać się bać porodu. Poznasz fizjologię porodu i

dowiesz się, jak poradzić sobie w sytuacji komplikacji okołoporodowych, kiedy dziecko nieprawidłowo wstawia się do kanału rodnego.

Bonus nr 5 - dwa dodatkowe plany treningowe

Gdy przerobisz już cały kurs Flow Poród Dobry Poród, możesz skorzystać z dwóch gotowych planów treningowych. Każdy jest rozpisany na tydzień i ma linki do potrzebnych materiałów, tak abyś nie musiała ich szukać. 

Bonus nr 7 - niespodzianka!

Poród często zaczyna się, gdy wydaje nam się, że jeszcze nie jesteśmy gotowe. Często dokładny dzień jest dla nas niespodzianką... a więc ćwicz przyjmowanie niespodzianek z radością :) 

Bonus nr 6 - pierwsze ćwiczenia po porodzie

Dzięki temu filmikowi dowiesz się, jak wstawać z łóżka po porodzie (zarówno po SN, jak i CC). Poznasz ćwiczenia przeciwzakrzepowe, które możesz wykonywać już w łóżku poporodowym. Pokażę Ci również ćwiczenia oddechowe aktywujące mięśnie dna miednicy po porodzie.

Na kursie Dobry Poród nauczysz się

jak prawidłowo oddychać, aby przyspieszyć i ułatwić sobie poród

jak przygotować krocze do porodu w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko jego pęknięcia

jak radzić sobie z dolegliwościami ciążowymi takimi jak: bóle bioder, pleców, lędźwi, obrzęki, zmęczenie, rozstępy skórne, kłucia w podbrzuszu, migreny

jak pracować z dzieckiem podczas porodu, aby pomóc mu przejść przez wszystkie przestrzenie miednicy,

jak poradzić sobie podczas porodu, w sytuacji małego zaangażowania ze strony personelu medycznego

Dołącz teraz >

"Flow" to słowo z języka angielskiego oznaczające swobodny, spokojny przepływ

- przygotowuję do właśnie takiego porodu:

 

  •  spokojnego, który płynie swoim naturalnym tempem,

  •  aktywnego i świadomego, podczas którego będziesz wiedziała jak pracować swoim ciałem na kolejnych etapach porodu,

  •  relaksującego – dzięki wiedzy i konkretnym umiejętnościom zdobytym na kursie, będziesz umiała zapanować nad stresem i cieszyć się tym niesamowitym momentem w swoim życiu.

Zobacz opinie mam, które ukończyły kurs Flow Poród - Dobry Poród

Zobacz opinie mam, które ukończyły kurs

Flow Poród - Dobry Poród

Czy wiesz, że...

Gdy rozmawiam z położnymi, mówią mi, że takich mam, jak po kursie Dobry Poród trafia się może jedna, dwie na dłuższy czas...

 

Większość kobiet, które rodzą kładą się na łożku porodowym i myślą, że jakoś to pójdzie, by po chwili krzyczeć z bólu "wyjmijcie ze mnie to dziecko"!!!

Po czym kolejne pokolenia kobiet opowiadają, jaki to miały straszny poród i trauma pokoleniowa jest przekazywana dalej.  

 

Jak chcesz rodzić? Co wybierasz?

 

Piękny poród, do którego jesteś przygotowana, który będziesz dobrze wspominać czy "jakoś to będzie"?

 

Jesteś warta najlepszego porodu. 

Podaruj sobie dobry poród

+

Kurs Flow Poród - Dobry Poród  - 599,00 zł

Dołączam teraz >

Doskonale Cię rozumiem, dzięki czterem ciążom (a jak wiesz, każda jest inna), ta przestrzeń jest jeszcze lepsza - wkładam tu całe swoje serce i doświadczenie. 

Ćwiczenia, które zobaczysz w Kursie są bezpieczne - wszystkie były wykonywane przeze mnie w trakcie ciąży. Uwzględniają również stany takie jak skrócona szyjka czy łożysko przodujące. 

Zobacz pakiety kursów z rabatami,

dzięki którym przeżyjesz dobry poród, pozbędziesz się różnych dolegliwości ciążowych oraz dobrze przeżyjesz połóg.

Przejdź do pakietów Flow Poród >

Paulina Wojciechowska

kontakt@flowporod.pl

DOBRY PORÓD

E-book OCHRONA KROCZA

CIĄŻA BEZ BÓLU

DOBRY POŁÓG

Paulina Wojciechowska, Flow Poród