Tik Tok Flow Poród
Instagram Flow Poród
Flow Poród You Tube
Facebook Flow Poród

O mnie

Nazywam się Paulina Wojciechowska.

Jestem trenerką medyczną kobiet w ciąży, certyfikowaną nauczycielką metody Pilates, żoną i mamą czwórki dzieci:)

 

W swoich treningach wykorzystuję wiedzę z zakresu medycyny, fizyki, fizjoterapii, biomechaniki ruchu zdobywaną na międzynarodowych szkoleniach i warsztatach oraz pracą z fizjoterapeutami, osteopatami, lekarzami.

 

Przygotowywanie kobiet do porodu to moja pasja,

a jest ich już ponad 2500! 

 

 

Ja i mój mąż wywodzimy się, ze środowiska medycznego. Jako technik RTG zrozumiałam jak ważna jest psychika, rozluźnienie i przyjazna atmosfera podczas badań. Jak ważne są te najzwyklejsze relacje.

 

Gdy zaszłam w pierwszą ciążę przygotowywałam się do porodu na dedykowanych spotkaniach dla ciężarnych, ale na salę porodową dotarliśmy bez większej świadomości tego jak ma wyglądać poród. Oczywiście mieliśmy oczekiwania, ale myśleliśmy, że położona zadba o wszystko.

 

Gdy poród się przedłużał, zalecono oksytocynę, żeby go przyspieszyć - wszystko odbyło się szybko, w ogromnym bólu i ... bez ochrony krocza. Mój mąż był bezradny, a ja bardzo cierpiałam. TO BYŁO BARDZO TRUDNE doświadczenie.

 

 

Moja historia

Mój trudny, pierwszy poród był dla mnie prawdziwym game changerem.

Wtedy poczułam prawdziwą misję - zapragnęłam, aby kobiety mogły rodzić świadomie - przygotowane fizycznie i psychicznie. 

Po pewnym czasie od pierwszego porodu, przeprowadziliśmy się do Wielkiej Brytanii, gdzie rozpoczęłam naukę w szkołach uczących fizjologii porodu, pilatesu i pozycji przyspieszających poród.

 

Mój drugi poród był lepszy, ale wiedziałam, że stać mnie na więcej - tak zaopiekować się swoimi emocjami, tak świadomie podejść do pierwotnych odruchów swojego ciała, aby wykorzystać w pełni mój naturalny potencjał.

 

Od trzeciego porodu rodzę w domu - w pełni świadoma, skoncentrowana na tym, aby poród stał się niesamowitym przeżyciem, pełnym pokoju i współpracy z własnym ciałem.

 

Tego właśnie uczę kobiety - aktywnego, dobrego porodu, który płynie zgodnie ze swoim naturalnym tempem, naturalnym FLOW - stąd nazwa przestrzeni, do której serdecznie Cię zapraszam.

 

Moim największym zainteresowaniem w ruchu jest otaczająca nasze ciało powięź i pod tym kątem kształtuję moje treningi/lekcje ruchowe. Równie ważne jest dla mnie  zaopiekowanie się sercem - jego lękami i obawami. 

 

Dołącz teraz >

Twój poród - przygotowanie się do niego, zadbanie o swój dobrostan w trakcie ciąży - jest w Twoich rękach. Będę zaszczycona, jeśli zechcesz skorzystać z mojej wiedzy i doświadczenia - trenerki i mamy czwórki dzieci urodzonych siłami natury.

Paulina Wojciechowska

kontakt@flowporod.pl

DOBRY PORÓD

E-book OCHRONA KROCZA

CIĄŻA BEZ BÓLU

DOBRY POŁÓG

Paulina Wojciechowska, Flow Poród